2021.gada 27.novembrī sporta kluba “LTCS” audzēkņi veiksmīgi debitēja atklātajā “Hvarang Cup” turnīrā Tallinā

Latvijas Tekvon-do komandas sastāvā “Hvarang Cup” sacensībās, kas norisinājās 2021.gada 27.novembrī Tallinā, startēja 6 iesācēju līmeņa sportisti un 5 no tiem sacensības noritēja veiksmīgi.

Piedalījās – Henrijs Makņa (trenere Š.Lukaševiča, vecuma grupa 8-9 gadi), Aleks Korņējevs un Emīlija Kudure (treneris A.Šļars, vecuma grupa 10-11 gadi), Stepans Antonovs (treneris A.Šļars, vecuma grupa 12-13 gadi), Paula Vanaga (treneris A.Šļars, vecuma grupa 16-17 gadi) un Pāvels Milanovskis (vecuma grupa 14-15 gadi, treneris Vjačeslavs Semenkovs). Pirmo vietu un zelta medaļu izcīnīja – Pāvels Milanovskis, Henrijs Makņa, Aleks Korņējevs un Paula Vanaga. Otrā līmeņa godalgu un sudraba medaļu izcīnīja Stepans Antonovs. Pie bronzas godalgām tika Aleks Korņējevs un Paula Vanaga. Kopumā, mūsu sportisti izcīnīja 4 zelta, 1 sudraba un 2 bronzas medaļas. Apsveicam mūsu sportistus un trenerus ar lieliskiem rezultātiem!